Законопроект про ринок землі: суд відкрив провадження

Новости Актуально Законопроект про ринок землі: суд відкрив провадження
ринок землі

Добавлено:


Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження у справі про бездіяльність Кабінету міністрів України щодо не розроблення законопроекту про обіг сільськогосподарських земель.


Про це йдеться у повідомленні суду.

«Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до Кабінету міністрів України про визнання протиправною його бездіяльності, яка полягає в не розробленні та невнесенні на розгляд Верховної Ради України проекту закону України про обіг земель сільськогосподарського призначення», — йдеться в повідомленні.

Як зазначається, справа розглядатиметься за правилами загального позовного провадження, а підготовче засідання призначено на 24 вересня.

У суді нагадали, що серед вимог позову — зобов’язати профільні міністерства та Кабінет міністрів розробити проект закону про обіг земель сільськогосподарського призначення та подати його на розгляд парламенту.

Також повідомляється, що відповідачами у справі виступають КМУ, Мінагропроду, Мінекономрозвитку, Мінфін, Мінюст, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Новости: Актуально

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы