Заяви на виплату компенсацій за втрачений урожай овочів приймають до 31 жовтня

Новини Украина Заяви на виплату компенсацій за втрачений урожай овочів приймають до 31 жовтня

Опубліковано:


Кабінет Міністрів України подовжив терміни для подання заяв та виплати компенсацій мешканцям Миколаївської та Херсонської областей за втрачений врожай, внаслідок теракту на Каховській ГЕС. Про це інформує Мінагрополітики.

Постанову «Про внесення змін до Порядку надання одноразової грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції за втрачений врожай»  № 980 прийняли на черговому засіданні Уряду.

Відтак терміни подання заяви та копію документа, що підтверджує право власності на земельну ділянку подовжено до 31 жовтня 2023 року.

Збільшено з 10 до 20 днів термін розгляду заяви Комісією.

Також подовжено до 30 листопада 2023 року термін ухвалення рішень  Облдержадміністраціями (обласними військовими адміністраціями) про виплату компенсацій.

Нагадаємо, 4 серпня Уряд затвердив Порядок надання одноразової грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції за втрачений врожай.

Згідно з Порядком допомога надається фізичним особам Миколаївської та Херсонської областей, які мають у власності земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства та/або для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, та/або земельну ділянку для індивідуального садівництва.

Розмір допомоги становить 3318 гривень за одну сотку земельної ділянки, на якій втрачено врожай овочів. При цьому допомога надається на площу не більше 20 соток у Миколаївській області та не більше 30 соток у Херсонській області. 

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що максимальна сума допомоги за втрачений врожай становитиме до 100 тисяч грн. 

Також повідомлялося, що Сербія надасть гуманітарну допомогу Україні для подолання наслідків підриву Каховської ГЕС. Нова допомога включатиме ліки й інші товари, призначені для мешканців постраждалих територій Херсонщини. Також вони зможуть отримати тимчасовий захист у Сербії. 

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы