Захистіть себе від підробки

5 февраля 2018 г.

Статьи Агротехнологии Захистіть себе від підробки
підробки

Як лідер української селекції, компанія «ВНІС» вважає своїм головним обов’язком уберегти наших клієнтів від дуже поширеного на сьогодні явища — підробок насіння гібридів кукурудзи та соняшнику, які користуються у сільськогосподарських виробників великим попитом.

Варто розуміти, що підроблене насіння, у кращому випадку,не відповідає заявленим характеристикам та не здатне забезпечити належний рівень врожайності. Економлячи на посівному матеріалі, сільгоспвиробник ризикує повністю втратити врожай, що призведе до значних фінансових збитків.

Компанія прагне захистити своїх клієнтів від можливих наслідків підробки, тому постійно працює над розробкою та вдосконаленням елементів захисту упаковки та маркуванням посівного матеріалу.

Як вберегтися від підробки?

Офіційний дистриб’ютор

Купуйте насіння лише в офіційних дистриб’юторів та у регіональних представництвах компанії «ВНІС». Усю необхідну інформацію про дистриб’юторські компанії можна отримати, подзвонивши за номером нашої клієнтської підтримки –    0 800 302 032 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів ­безкоштовні), а також на сайті www.vnis.ua у розділі «Контакти».

Реєстр сертифікатів

На сайті «Державного центру сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» dpcenter.org.ua у розділі «Реєстри» Ви маєте можливість звірити дані з етикетки, що кріпиться до мішка, з даними, що містяться у реєстрі. А саме: відповідність індивідуального номеру етикетки з назвою виробника насіння, назвою гібриду та номеру партії насіння згідно сертифікату.

підробки

Етикетка

Обов’язково перевіряйте відповідність інформації у сертифікаті/свідоцтві та на етикетці державного зразка. Дану етикетку рекомендуємо зберігати, оскільки на ній міститься інформація, що допоможе Вам переконатися в оригінальності придбаного насіння: компанія-виробник, вид культури, назва сорту чи гібриду, маса або заявлена кількість насінин у мішку, номер партії відповідно до сертифікату та індивідуальний номер етикетки, визначений державним підприємством «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції».

Інформаційна етикетка, голограма, QR-код

Новим та унікальним елементом захисту від підробки є етикетка державного зразка, що об’єднана з інформаційною етикеткою, яка містить важливі рекомендації по зберіганню та застосуванню насіння.Фото етикетки  та текст під фото:( етикетка державного зразка   з інформаційною етикеткою) Крім того, на даній етикетці зосереджені основні елементи захисту від підробки: голограма та QR-код.

підробки

Голограма розроблена по індивідуальному дизайну, за унікальною технологією, з дзеркальною персоналізацією, назвою та логотипом компанії «ВНІС».

З метою швидкого підтвердження оригінальності насіння торгівельної марки  «ВНІС»,  клієнтам надана можливість самостійно відсканувати QR-код на етикетці, використовуючи свій смартфон з налаштованим доступом до мережі Інтернет та спеціальним програмним забезпеченням. Після здійснення розпізнавання QR-коду, на екрані телефону з’явиться  посилання на сторінку сайту vnis.com.ua/useful-information/counterfeit-protection/

Упаковка продукції

Мішок, в який пакується посівний матеріал, виготовляється з високоякісного тришарового паперу, має високу міцність та дозволяє насінню дихати і зберігати відмінні посівні якості впродовж тривалого часу.

Головною особливістю упаковки оригінального насіння компанії «ВНІС» є верхній шар білого крафт-паперу, що вирізняється вертикальними рельєфними смугами по всій довжині мішка.

З 2017 року для кожного гібриду соняшнику на мішку вказано назву гібриду, контактну інформацію та QR-код з посиланням на опис та ключові характеристики придбаного насіння. (рис. 6)

Упаковку для насіння гібридів кукурудзи на сезон 2017-2018 років не змінено (рис 7), але всі вище перелічені елементи захисту мають бути присутні.