Вперше в Україні новий картоплезбиральний комбайн від ROPA

20 июля 2017 г.
Агроновости Интересно Вперше в Україні новий картоплезбиральний комбайн від ROPA

Перша в Україні демонстрація картоплезбирального комбайну компанії «ROPA Україна» відбудеться під час IV Національного Дня Картоплі.

 

22 серпня на базі ТОВ «АФ Брусилів» учасники події зможуть дізнатися про особливості та переваги «ROPA Keiler 2» «з перших вуст» — від представників компанії.

«Keiler 2 — це 2-рядний причіпний комбайн з об’ємом бункера близько 8 тонн. Телескопічна вісь із величезними шинами забезпечує дотримання ширини колії машини у транспортному положенні 3 м, а при копанні — вона може розсуватися до 3,5 м. Це значно покращує стійкість», — коментують у «РОПА Україна».

Комбайн має повногідравлічний привід усіх робочих органів, які регулюються безступенево. Це забеспечує шануюче копання картоплі та економну витрату пального.

Серед переваг Keiler 2:

  • дбайлива й ефективна очистка;
  • висока продуктивність;
  • бездоганне відділення бадилля;
  • мінімальне сервісне обслуговування.

«РОПА Україна» — дочірнє підприємство ROPA Fahrzeug-und Maschinenbau GmbH. Компанія займається продажем і сервісним обслуговуванням наступних всесвітньо відомих брендів (бурякозбиральна та картоплезбиральна техніка ROPA, техніка для обробки ґрунту посіву та оприскувачі Horsch, причепи для транспортування зерна, кормів і внесення органічних добрив Bergmann).

Щодо техніки ROPA, вона широковідома бурякозбиральними комбайнами та навантажувачами. У 2013 році були представлені картопляні комбайни Keiler 1 i Keiler 2.