Viterra Seed виходить на ринок України

Новости Украина Viterra Seed виходить на ринок України

Добавлено:


Компанія Saaten-Union Romania Srl з головним офісом в Бухаресті, яка постачає в україну насіння польових культур під торговою маркою Saaten-Union, створила новий бренд – Viterra Seed. Також організовується представництво в Україні з офісом в Києві та служба підтримки та консалтингу в регіонах. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Компанія Saaten-Union Romania Srl має широке портфоліо сортів та гібридів соняшнику, кукурудзи, озимої пшениці, сої, кормових бобів, нуту та інших культур, які впродовж останніх років були зареєстровані та постачаються до України.

Для посилення присутності на ринку України компанія оголосила про створення нового бренду для України – Viterra Seed.

«Впродовж останніх десяти років Viterra Seed є лідером на ринку Німеччини та інших країн по високоякісним та ефективним кормовим культурам і сумішам на сидерати, – йдеться у повідомленні. – Зараз цей успішний досвід поширюватиметься й на інші культури.

Новостворена компанія ТОВ Вітерра Сід (100% інвестиції Saaten-Union Romania Srl) буде зосереджена на підтримці імпорту насіння, а також на місцевому вирощуванні насіння та створенні якісного продукту. Ми сподіваємося, що наші партнери отримають додаткові вигоди в оперативності постачання, доступності, якості, адаптивності наших продуктів. Ми будемо ближче до наших клієнтів, створивши якісну службу підтримки та консалтингу в різних регіонах країни».

У Saaten-Union Romania Srl запеввняють, що продовжують постачання насіння всім партнерам-дистриб’юторам вже під брендом Viterra Seed і сподіваються на поглиблення співпраці в майбутньому.

«Очікуємо, що новий етап в розвитку нашої компанії та нова організаційна структура з головним офісом в м. Київ призведе до плідної взаємовигідної співпраці!», – зазначають в повідомленні.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы