Виставка AGRO VINNYTSIA переноситься!

Новости Агрособытия Виставка AGRO VINNYTSIA переноситься!

Добавлено:


24 лютого 2022 року росія прийшла з війною на територію України. Саме тому команда AGRO вимушена повідомити, що виставка  AGRO VINNYTSIA, яка була запланована на 06-08 вересня, НЕ СКАСОВУЄТЬСЯ, А ПЕРЕНОСИТЬСЯ на нові дати. Про нові дати проведення виставки буде повідомлено додатково.

Наша команда продовжує працювати. На даний час ми підтримуємо зв’язок з нашими учасниками і партнерами для більш глибокого розуміння ситуації, що склалася у агропромисловому секторі держави. Ми вважаємо за потрібне спільно працювати над відновленням та розширенням виробничих потужностей цього сектору економіки. Адже ще здавна Україна зайняла високе місце у світі за виробництвом та експортом продукції сільського господарства.

У минулому році виставкаAGRO VINNYTSIA стала головною подією у агропромисловому секторі регіону. Саме тут аграрії Вінницької та сусідніх областей побачили новинки техніки, деякі з них і у роботі на демо показах, ознайомились з передовими технологіями й рішеннями для нарощування виробництва сільськогосподарської продукції.

Цьогорічна виставкаAGRO VINNYTSIA мала стати ще цікавішою та більш різноманітною. А оскільки агропромисловий сектор стрімко розвивається, то, звісно, презентувались би нові моделі техніки, нові технологічні рішення.

Сподіваємося, що зовсім скоро зможемо оголосити нові дати проведення виставкиAGRO VINNYTSIA.  А зараз ми віримо в ЗСУ і нашу перемогу.

Тож бережіть себе.

Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги.

Вірте у нашу перемогу.

Любіть Україну.
Допомагайте один одному.
Вірте в ЗСУ.

Вірте в AGRO та слідкуйте за анонсами.


Команда AGRO

Тел.: (073) 000 4 999
https://agroexpo.vn.ua

Новости: Агрособытия

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы