Виробники лохини об’єднались у перший кооператив

Новости Агротехнологии Виробники лохини об’єднались у перший кооператив
лохини

Добавлено:


У цьому році BigBlue Organic Blueberry Farm, а також ФГ “Грасс Авеню” з ТМ StarBerries під керівництвом Олега Воробйова та підприємець Віктор Дитинко (СВК “ОБОЛОНІЯ”) створили перший кооператив, що спеціалізується на лохині.

“Поки що зосередимося на вирощуванні й продажі органічної та конвенційної лохини. В кооперації продуманий кожен крок: від садіння й догляду – до збирання та збереження холодового ланцюга і у підсумку – до експорту продукції. Члени кооперативу працюють за міжнародним стандартом безпечного виробництва харчової продукції в сільському господарстві GlobalG.A.P.”, – розповідає Олег Науменко.

Власники господарств підійшли до створення кооперативну комплексно: вирішили відпрацювати рік і лише після того обмірковуватимуть, чи зможе кооператив відкрити двері для нових членів і забезпечити їм гідні умови співпраці. До речі, зацікавленість у такому об’єднанні виявили й польські виробники ягоди.

“Перше, на що звертаємо увагу у кооперативі, – якість ягоди. Далі – прозорість ведення бізнесу, використання агротехніки, чітке ведення журналів і документації. Ми маємо бути відкриті до аудитів іншими членами кооперативу і дотримуватися статуту й умов спільної роботи.

Крім того, важливою умовою буде наявність сертифікату GlobalG.A.P. та G.R.A.S.P., отриманого у конкретного менеджера, який його веде. І не приховуємо головного: у кооперативі доведеться важко працювати, відповідати безлічі вимог і захищати одну спільну ціль та інтерес”, – додає Олег Науменко.

Новости: Агротехнологии

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы