В Україні стрімко дешевшає перша полуниця

Новости Украина В Україні стрімко дешевшає перша полуниця
полуниця

Добавлено:


Сезон суниці садової (полуниці) в Україні почався тільки минулого тижня, але виробники змушені були вже через кілька днів знижувати ціни. До збирання врожаю в обігріваються теплицях поки приступили лише деякі господарства південних областей країни, повідомляють аналітики проекту EastFruit.

Стартові ціни на суницю на початку сезону озвучувалися на рівні 80-120 грн/кг. Але на сьогоднішній день ціна на цю ягоду різко знизилася.

За словами операторів ринку, ціни на суницю садову так швидко знизилися ще на самому початку сезону через збільшення на ринку пропозиції тепличної суниці садової з місцевих садівничих господарств, а також через жорсткість карантинних заходів в країні, на сьогоднішній день місцевим садівником достатньо проблематично налагодити канали збуту ранньої ягоди.

Наразі ціни на місцеву суницю садову озвучуються в межах 50-80 грн/кг, що в середньому на 35% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня.

Варто зазначити, що ціна на місцеву суницю садову в аналогічний період минулого року була в середньому на 42% вище, ніж на сьогоднішній день. З огляду на це, українські виробники вважають, що найближчим часом ціни на суницю можуть тільки знижуватися, хоча різкого падіння, швидше за все, не відбудеться, оскільки погодні умови не сприяють швидкому дозріванню ягоди.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы