USAID надасть посівний матеріал кукурудзи DEKALB

Новини Украина USAID надасть посівний матеріал кукурудзи DEKALB

Опубліковано:


Фермери можуть безкоштовно отримати Насіння бренду DEKALB у межах Ініціативи USAID на підтримку стійкості агросектору та за підтримки Мінагрополітики й компанії Bayer Ukraine. Про це інформують на сторінці USAID АГРО в мережі Facebook.

Програма розрахована на виробників, які мають в обробітку від 5 до 500 га. Насіння вистачить для посіву на приблизно 15 тис. га. Заявки приймаються через Державний аграрний реєстр (ДАР) з 17 по 31 березня або до вичерпання запасів насіння.

Зацікавленим агровиробникам необхідно подати заявку в ДАР на участь у програмі “Отримання від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) насіння кукурудзи бренду DEKALB”.

Заявку за цим конкурсом можуть подати фермери, які:

  • Зареєстровані як юридичні особи, або фізичні особи – підприємці, в тому числі сімейні фермерські господарства.
  • Не є отримувачами підтримки за програмою “Отримання від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) добрив та насіння соняшника”.
  • Мають загальну площу земельних ділянок у власності та/або в оренді від 5 до 500 га, розташовані в таких областях: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська.
  • Станом на дату подання заявки фактично не перебувають та не провадять свою господарську діяльність на тимчасово окупованій території України (АР Крим та м. Севастополь) або на територіях, які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), або на територіях, на яких ведуться бойові дії відповідно до списку, затвердженого Мінреінтеграції.
  • Не провадять господарську діяльність на території Російської Федерації та Республіки Білорусь.
  • Не віднесені до юридичних або фізичних осіб-підприємців, до яких застосовуються спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) відповідно до Закону України “Про санкції”.
  • Не віднесені до юридичних або фізичних осіб-підприємців, щодо яких порушено справи про банкрутство та/або яких визнано банкрутами, та/або які перебувають на стадії ліквідації. Не віднесені до юридичних або фізичних осіб-підприємців, щодо яких є рішення суду, яке набрало законної сили, про притягнення до кримінальної відповідальності за корупційне правопорушення.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы