Укрзалізниця введе голландські аукціони

Новости Украина Укрзалізниця введе голландські аукціони
аукціони

Добавлено:


Укрзалізниця введе голландські аукціониапровадження принципу «голландського аукціону» при розподілі вагонного парку «Укрзалізниці» сприятиме здешевленню логістики аграрної продукції.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Як зазначається, сьогодні буде оголошено про перший аукціон, який планується провести на кінець тижня. Функціонування цього виду аукціону передбачається на постійні основі.

«Голландський аукціон» може стати додатковим інструментом з планування маршрутів і забезпечити рівні «правила гри» для всіх учасників ринку (сільгосппродукції)», — зауважив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

Представники АТ «Укрзалізниця» зазначили, що голландський аукціон — це досить універсальний механізм, адже він працює в дві сторони — на зменшення і підвищення ціни, в залежності від попиту. Запровадження голландського аукціону, здебільшого, пов«язане з коливанням цін на використання вагонного складу, який має значний сезонний характер, та надлишком зерновозів у міжсезоння.

«Загалом, після розподілення основних позицій маршрутів, графікових маршрутів, повагонних відправок через систему торгів «Прозорро», у разі надлишку вільного вагонного парку, він буде реалізовуватися за принципом голландського аукціону», — пояснили в компанії.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы