Українські молочні продукти поїдуть у Лівію

Новости Украина Українські молочні продукти поїдуть у Лівію
молочні

Добавлено:


Компетентні органи України та Лівії погодили двосторонню форму ветеринарного сертифіката на експорт молока та молочних продуктів з України до Лівії. Таким чином, для українських виробників молока та молочних продуктів відкрито новий експортний ринок.

Про це йдеться у повідомленні Державної служби з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів, на сайті якої можна ознайомитися з формою сертифіката (у розділі «Міжнародне співробітництво», в рубриці «Сертифікати на експорт з України»)

«Менше двох тижнів тому в Держпродспоживслужбі відбулася дуже продуктивна зустріч з Повіреним у справах Держави Лівія в Україні — паном Бенісса Аделом, а вже сьогодні маємо дуже добру новину для українських виробників молока та молочної продукції про відкриття експортного ринку», — розповіла голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Раніше обидві країни погодили форми міжнародних ветеринарних сертифікатів для експорту з України до Лівії великої рогатої худоби, м«яса птиці й продуктів з нього. Також сьогодні розглядається можливість експорту з України до Лівії соняшникової олії, зернової та плодово-ягідної продукції, зазначили у відомстві.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы