Українські фермери навчилися заробляти під час карантину

Новости Украина Українські фермери навчилися заробляти під час карантину
карантину

Добавлено:


Змінена сьогоденням реальність змушує кардинально і поспіхом змінюватися всіх аграріїв України. Справа ця непроста, особливо для невеликих фермерських господарств, однак вихід знайдеться завжди.

Буквально днями фермери українського Півдня об’єдналися і створили унікальний проект під назвою “Вітамінна Коробка”. Це своєрідна альтернатива закритим на карантин базарам і чудове доповнення поріділим полицям вітчизняних магазинів.

Чимало свіжого і корисного до “Вітамінної Коробки” потрапляє з теплиць компанії “Fresh Salat“. У невеликому інтерв’ю для SEEDS співвласниця компанії Ольга Шкрібляк розповіла про труднощі доставки свіжої продукції в карантинний період.

– Чи вдається адаптуватися до умов карантину вашій компанії?

– Як то кажуть: “Не було щастя, так нещастя допомогло”. Ми раптово опинилися в небачених обставинах: ринок затих – його практично немає. Ось тут люди і почали шукати щось нове, адже раніше далі базару ніхто нічого не бачив. Починаєш усвідомлювати, придумувати, вчитися новому.

Ми дуже сподіваємося, що виконуючи індивідуальні замовлення і працюючи в нових проектах, таких, як “Вітамінна Коробка”, почуємо зворотний зв’язок, і нам підкажуть самі клієнти, чого вони найбільше потребують. Будемо намагатися і разом вдосконалюватися в ситуації, що склалася.

– Що є основною культурою вашого господарства?

– Основна культура у нас – салат. Зараз він тепличний, але салат ми вирощуємо круглий рік. Крім цього ми вирощуємо ще огірки і помідори.

– Як Ви дізналися про новий проект?

– Ми знайомі з організаторами “Вітамінною Коробки” з різних семінарів і аграрними заходам. Нам розповіли ідею, яка дуже сподобалася і ми її із задоволенням підтримали. Дуже своєчасний і актуальний проект.

карантину

– Це не перший ваш досвід роботи з онлайн-доставками?

– З онлайн-доставками ми працюємо ще з 2017 року. Однак вся ця ситуація з коронавірусом дала нам новий поштовх. У людей з’явилося більше часу моніторити соцмережі, та й здорова їжа тепер стала невід’ємною частиною життя.

Ми всіляко намагаємося підтримувати людей та не роздувати ціни. Зараз не той час, щоб гнатися за прибутком. Зараз головне – допомогти один одному.

– Як далеко вам доводилося відправляти замовлення?

– Буквально сьогодні відсилали замовлення до Закарпаття, у Львівську область. Це для нас великий досвід – так далеко ми свій товар ще не відправляли. Раніше наш товар був в дорозі не більше двох днів, люди відписувати, що все прийшло все відмінно.

Однак, Закарпаття… туди доставка триватиме довше 2-х днів. Все буде залежати від погоди, потеплішає – ми вже не зможе відправляти салати “Новою поштою”, а ще від того, наскільки дбайливо ставитимуться до наших посилок на самій пошті.

До того ж такі посилки – це ще й своєрідний контроль нашої продукції. Завжди прошу людей: скидайте відео і фото, в якому стані все дійшло, що б ми могли і свою роботу контролювати і роботу “Нової пошти” теж.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы