Україна-США: обмін досвідом агроінновацій

Новости Актуально Україна-США: обмін досвідом агроінновацій
США

Добавлено:


Компанія AgriLab вивчає досвід використання технології точного та цифрового землеробства США.


Під час робочої поїздки спеціалісти компанії зустрінуться з представниками Ward Laboratories inc. – однієї із найпотужніших  агрохімічних лабораторій в США, а також з консалтинговими компаніями, що розробляють програмне забезпечення для агрономів та надають різні сервіси для ефективного управління фермою, зокрема – впровадження точного землеробства. Окрім того, запланована низка зустрічей із американськими фермерами та представниками кооперативів.

«Мета даної поїздки – налагодження партнерської співпраці з провідними американськими компаніями, які створюють інноваційні технології і якісний консалтинг для фермерів, щоб адаптувавши високий досвід та продукти до українських умов, відкрити доступ вітчизняним аграріям до можливостей сучасного цифрового землеробства і якісного сервісу. Також ми плануємо зустрітися з фермерами, які вже застосовують системно різні елементи точного землеробства на своїх полях, та обговорити реальну практику агроінновацій.

Узагальнивши досвід американських колег, ми представимо українським аграріям найкращі і найефективніші рішення, — розповів СЕО компанії AgriLab Ярослав Бойко. Сьогодні понад 80% американських фермерів використовують різні елементи точного землеробства. Над створенням нових рішень та софтів працюють компанії та наукові установи. Зокрема, компанія AgriLab вже давно надає якісний аналіз ґрунту і агрономічну експертизу з лабораторією Ward Laboratories inc., також ведеться співпраця з іншими компаніями та університетами Америки і Канади»

До кінця 2018 року компанія AgriLab планує відкрити сучасну лабораторію аналізу та оцінки якості ґрунту і сільгосппродукції, яка стане базисом центру розвитку точного землеробства в Україні. Також у цьому році компанія налагодила виробництво автоматизованих пробовідбірників для аналізу ґрунту, а також розробила web-додаток Портал Агронома.

Довідка: AgriLab – агроконсалтингова компанія, яка створює комплексні рішення для підвищення ефективності агробізнесу та входить в ТОП-20 найбільш інноваційних компаній України згідно з рейтингом Forbes. Компанія проводить лабораторні дослідження, впроваджує технології точного землеробства, а також розвиває агроосвітні проекти.

Прес-служба AgriLab
067 463 94 66
www.agrilab.com.ua

Новости: Актуально

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы