Україна піднялась в Глобальному індексі продовольчої безпеки

Новости Украина Україна піднялась в Глобальному індексі продовольчої безпеки
безпеки

Добавлено:


Стан продовольчої безпеки в Україні зміцнився. Про це свідчать дані Economist Impact, яка опублікувала 10-й щорічний Глобальний індекс продовольчої безпеки (GFSI), розробку якого фінансує міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience.

Так, Україна посіла 58 сходинку Індексу серед 113 країн, набравши 62 бали за 100-бальною шкалою оцінки, що на 3,2 бали вище в порівнянні з минулим роком.

В той же час, Україна продовжує залишатися в кінці рейтингу серед європейських країн, поступаючись останнім місцем лише Сербії з оцінкою в 61,4 балів.

«Країни Європи демонструють одні з найкращих показників в всьому світі. Так, перші п«ять сходинок Індексу посіли Ірландія, Австрія, Велика Британія, Фінляндія та Швейцарія. Із чотирьох категорій GFSI Європейський регіон показав найкращі показники за рівнем доступності», — говориться у повідомленні Corteva Agriscience.

Як зазначила керівник GFSI компанії Economist Impact Пратіма Сінгх, хоча країни зробили значний крок до вирішення проблеми продовольчої безпеки за останні 10 років, продовольчі системи залишаються вразливими до економічних, кліматичних і геополітичних потрясінь.

«Необхідно діяти на всіх рівнях — місцевому, національному та глобальному, щоб покінчити з голодом і недоїданням і забезпечити продовольчу безпеку для всіх», — підсумувала вона.

Покращення показників багато в чому пов’язане із розвитком сільського господарства, зокрема, виробничою та дослідницькою активністю міжнародних сільськогосподарських компаній.

«Новітня генетика з високим рівнем адаптації до змін та розумінням, як забезпечити реалізацію її потенціалу, цифрові технології, які дозволяють контролювати і прогнозувати виробництво, нові засоби захисту, диференційований посів, захист, живлення — невпинні інвестиції в покращення методів виробництва продукції і нові технології дозволяють зберігати стабільність», — переконаний керівник з розвитку агрономії та технологій Corteva Agriscience Сергій Резніченко.

Ознайомитися з деталями Глобального індексу продовольчої безпеки можна за посиланням.

Для довідки: GFSI  вимірює драйвери продовольчої безпеки в 113 країнах за факторами доступності, наявності, якості та безпеки, а також стану природних ресурсів та стійкості. Він враховує 58 унікальних показників продовольчої безпеки, включаючи нерівність доходів та економічну нерівність, нерівність у сфері довкілля та природних ресурсів, звертаючи увагу на системні прогалини та дії, необхідні для прискорення прогресу на шляху до Цілі сталого розвитку ООН до 2030 року №2 «Подолання голоду».

Corteva Agriscience — це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі — включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы