Україна нарощує виробництво та експорт соняшникової олії

Новости Украина Україна нарощує виробництво та експорт соняшникової олії
соняшникової олії

Добавлено:


Впродовж першого півріччя 2019 року за кордон було реалізовано 3,24 млн тон соняшникової олії, загальною вартістю 2,2 млрд доларів США. Показово, що у порівнянні із аналогічним періодом минулого року цей показник зріс на 13%.


Головним споживачем української олії виступає Індія, котра закупила із січня по червень 2019 року майже 1,1 млн тон цього виду продукції. За нею слідують Китай та Нідерланди.

Цікаво, що зростання експорту олії соняшнику супроводжується зростанням виробництва в Україні. Зокрема, по рафінованій олії цей показник дорівнює 14%. Окрім цього, вітчизняні виробники олії розпочали експортувати вже органічну продукцію із високою доданою вартістю.

Незважаючи на те, що світовий ринок соняшникової олії вважається нестабільним, світовий попит на цей вид продукції поступово зростає. Про це свідчить і те, що соняшникова олія почала продавитися на Чиказькій біржі. Саме тому про жодне перенасичення ринку соняшнику в Україні не може бути й мову. Щороку світ потребує дедалі більших обсягів продовольства.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы