У Agricom Group завершили збирання ярих культур

Новини Украина У Agricom Group завершили збирання ярих культур

Опубліковано:


На сьогодні агрохолдинг завершив збирання ярих культур (вівса та пшениці) у Чернігівському та Житомирському земельних кластерах.

Площа посіву вівса в нинішньому році склала 1200 га і зменшилась у порівнянні з минулим роком, оскільки у Чернігівському кластері не вдалось посіяти жодного гектара даної культури із-за перебування території, де розташовані поля, в окупації. Середня врожайність по вівсу залишилась на рівні показників попереднього періоду.

За словами Євгена Горло, директора департаменту виробництва та розвитку Agricom Group, наступного року агрохолдинг планує збільшити площі посіву вівса до 2500 га.

Щодо ярої пшениці, дана культура в структурі посіву була новою і засіяна на площі 170 га.

Нагадаємо, що з початком військових дій в Україні територія Чернігівщини, на якій знаходиться земельний кластер Agricom Group, опинилась в окупації. Після звільнення близько 20% полів Чернігівського кластера було складно використовувати за призначенням із-за небезпеки мінування та великої кількості неактивованих снарядів. Не минули руйнувань й інші активи агрокластеру – постраждала техніка та склади, які ворог планомірно обстрілював. Проте, дякуючи відважній та активній роботі команди та допомозі саперів у розмінуванні, посівну на Чернігівщини вдалось провести.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы