ТОВ «Золотий Колос»: Міжнародний День Поля

Новости Украина ТОВ «Золотий Колос»: Міжнародний День Поля
Золотий Колос

Добавлено:


«Агровиробництво – внесок у майбутнє України, або саме село має стати справжнім капіталовкладником у розвиток держави»


Презентація інноваційних технологій обробки землі, нових для регіону сортів насіннєвої продукції, новітніх розробок наукових селекційних інститутів України, безпосередньо продукції ТОВ «Золотий Колос» та колег з інших агропідприємств, а також виставки спеціалізованої техніки та техніки загального користування. На демонстраційних полях ТОВ «Золотий Колос» відбулося святкування Міжнародного Дня Поля, участь в якому взяли і науковці, і сільгосптоваровиробники, і представники влади, і студенти профільного фаху з різних ВНЗ України. А також гості з-за кордону, як-то Туреччини, Грузії, Молдови та Румунії.

Цикл святкових заходів 15-го ювілейного Дня поля у ТОВ «Золотий колос» розділили на три частини. Директор підприємства Надія Іванова впевнена, що подібні заходи в першу чергу мають бути направлені на обмін досвідом та на покращення роботи аналогічних виробництв: знайомство із новітніми розробками в агровиробництві, пошук шляхів вирішення нагальних питань, розробка стратегії покращення потужностей агропідприємств, а вже потім на саме святкування. Тож першим етапом циклу заходів стала презентація виставки.

Золотий Колос

Кращі виробники спецтехніки на презентаційному майданчику виставили кращі моделі власного виробництва. В переважній більшості було презентовано трактори та комбайни, а також змінні комплектуючі для більш якісної обробки землі. Також учасниками були представлені засоби захисту рослин, стимулятори росту, добрива, запчастини та мастила, альтернативні джерела енергопостачання, фінансові установи з програмами підтримки аграріїв. Не оминули можливості презентувати власні розробки і автовиробники. І тому для цілей саме мешканців села вони представили машини, найбільше пристосовані для села за ціною та якістю.

Під час презентації на демонстраційному полі ТОВ «Золотий Колос» було представлено понад двісті ділянок сортів різних культур. Серед них озима та яра пшениця, озимий та ярий ячмінь, просо, льон, соняшник, гірчиця біла та сарептська, горох, нут, чумиза, сафлор, розторопша плямиста, сорго, багаторічні та однорічні трави. І за належної організації роботи по догляду за посівами на полях, можна досягти аналогічних висот врожайності у будь-якій кліматичній зоні України.

Золотий Колос

Це сорти селекції кращих профільних наукових установ України. І результати їх роботи представили на презентаційному полі аграрного підприємства. Головний агроном підприємства ТОВ «Золотий Колос» Василь Сюрченко розповів, що сьогодні Елітнасінгосп займається вирощуванням всіх різновидів зернових, на які є попит в Україні та світі.

В рамках святкування Міжнародного Дня поля директор ТОВ «Золотий Колос», депутат облради Надія Іванова відзначила подяками неоціненний внесок у розвиток АПК України окремих представників Селекційно-генетичного інституту Національного центру Селекційно-генетичного інституту Національного центра насіннєзнавства та сортовивчення, фермерського господарства «БОР», ННЦ «Інститут землеробства НААН» Інституту зрошувального землеробства НААН України, Інституту олійних культур, Носівської дослідної станції, Миронівського інституту пшениці ім. Ремесла, Синельниковської дослідної станції.

Золотий Колос

Окрему подяку Надія Валеріївна вручила ректору Миколаївського Національного Аграрного Університету В’ячеславу Шебаніну, за багаторічну плідну співпрацю, а також за підготовку висококваліфікованих кадрів, які поповнюють колективи агропідприємств України зокрема та світу в цілому.

Завершилося свято концертом кращих солістів та колективів Миколаївщини, серед яких були і хореографічні постановки вихованців підшефного колективу «Золотий Колосок» під керівництвом Юлії Любецької.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы