Свинина в закупівлі подорожчала на 5%

Новости Животноводство Свинина в закупівлі подорожчала на 5%
Свинина

Добавлено:


Підйом цін відбувся на ринку живця свинини наприкінці липня. Цього тижня середня ціна на живець зросла майже на 5% — до 46,3 грн/кг. Про це йдеться у повідомленні Асоціації свинарів України (АСУ).

«Цього тижня котирування на ринку живця відчутно підвищилися порівняно з їх попереднім рівнем. Так, більшість товарних партій цього тижня реалізували по 46-47 грн/кг. Ціни нижче вказаного рівня зустрічалися епізодично, тоді як дорожчі пропозиції, переважно, озвучували після завершення п«ятничних торгів: окремі заготівельники пропонували привабливішу ціну за додаткові об’єми.

Ключовим чинником висхідного руху цін наразі є сезонне зменшення пропозиції тварин забійних кондицій та зменшення імпортної активності на тлі курсових коливань», — розказала керівник аналітичного відділу АСУ Олександра Бондарська.

За її словами, хоча деякі представники м’ясопереробної галузі зауважують малоактивну реалізацію свинини та продуктів з неї, більшість поділяють думку, що причини для зміни вектору руху цін закупівлі наразі відсутні. Так, частина переробників очікує стабілізацію цін на досягнутому рівні, решта прогнозує продовження висхідного руху.

«Менша пропозиція живця на забій у зв’язку з повільнішими приростами в спекотний період, найвірогідніше, збалансує з намірами окремих гравців ринку дещо обмежити об’єми закупівлі, щоб привести їх у відповідність до обсягів реалізації.

Водночас, невизначеність ситуації на валютному ринку та стабілізація цін на свинину в ЄС, слугуватимуть стримуючими чинниками для активізації імпорту. З огляду на це, можна очікувати на позитивне коливання цін закупівлі у найближчій перспективі», — прогнозують в АСУ.

Новости: Животноводство

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы