В Миколаєві затримали 170 вагонів з російськимита білоруськими міндобривами

Новости Украина В Миколаєві затримали 170 вагонів з російськимита білоруськими міндобривами

Добавлено:


За матеріалами Служби безпеки та підрозділів БЕБ накладено арешт на оптову партію мінеральних добрив російського та білоруського виробництва. Загальний об’єм вилученого майна становить 11,8 тис. тонн на майже 100 млн грн. Про це повідомляє Служба Безпеки України.

Іноземну продукцію виявлено у 170 вагонах, які перебували у Миколаєві на території Морського спеціалізованого порту, що входить до бізнес-структури підсанкційного олігарха Дмитра Фірташа. 

Встановлено, що залізничні контейнери з міндобривами прибули в Україну ще до початку повномасштабного вторгнення та перебували в режимі «транзит». За оперативними даними, вантаж належав двом іноземним компаніям – «Уралкалий» та «Беларуськалий».

У подальшому власники товару планували переправити його до третіх країн для продажу і одержання мільйонних прибутків, частина з яким у вигляді податків пішла б на фінансування війни проти України.

У результаті слідчо-оперативних дій Служба безпеки ініціювала передачу вилученого майна в управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы