USAID надає низку субгрантів для підтримки українських аграріїв

Новости Украина USAID надає низку субгрантів для підтримки українських аграріїв

Добавлено:


Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО в рамках сприяння комплексному і стійкому економічному зростанню шляхом розвитку сільського господарства України надає низку субгрантів на конкурсній основі. Детальна інформація міститься на сторінці https://www.facebook.com/usaid.agro/

• Конкурс на одержання субгранту для постачання ММСП  добрив та посівного матеріалу для забезпечення продовольчої безпеки України: https://bit.ly/3kCbuwu Дедлайн — 26 січня 2023р.

• Конкурс на одержання субгранту «Доступ до аутсорсингу та залучення кваліфікованої робочої сили»: https://bit.ly/3XQMb8g. Дедлайн — 18:00, 23 лютого 2023 року.

• Конкурс на одержання субгранту для реалізації проекту «Підтримка ММСП зернового напрямку в збільшенні потужностей зберігання та сушки зерна»: https://bit.ly/3XdeFt4. Дедлайн — 18:00, 25 січня 2023р. (для заявок першого етапу). АГРО продовжуватиме приймати заявки до 18:00, 12.06.23 або до моменту вичерпання коштів.

• Проєкт «Підтримка ММСП молочного напрямку (виробництво молока) у забезпеченні продовольчої безпеки України», який реалізується спільно з АСОЦІАЦІЯ ВИРОБНИКІВ МОЛОКА і триватиме до травня 2023. 

В умовах повномасштабного вторгнення Росії, Програма USAID АГРО адаптувала свою діяльність для збереження і відновлення економічної активності сільськогосподарських виробників, поновлення каналів збуту та забезпечення продовольчої безпеки в Україні та світі.

До початку війни діяльність АГРО була націлена на східні та південні області. Сьогодні жорстких вимог щодо географічного розташування підприємств немає. Більшість ініціатив доступні для мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП) по всій Україні. Зараз АГРО охоплює понад 12 800 фермерів, що становить приблизно 27% від загальної кількості активних агропідприємств в Україні. 

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы