На земельних торгах «Прозорро.Продажі» ціна в середньому зростає у понад два рази

Новости Украина На земельних торгах «Прозорро.Продажі» ціна в середньому зростає у понад два рази

Добавлено:


За час роботи ринку землі у системі електронних аукціонів «Прозорро.Продажі» повністю завершилися 2 570 аукціонів. Площа земельних ділянок на оголошених торгах становить 53 811 га, а дохід від укладених угод сягає 843 млн грн. Зокрема, дохід від оренди земель приніс організаторам понад 200 млн грн на рік. По це повідомляють в Мінагрополітики.

За час війни в системі «Прозорро.Продажі» оголосили 4 414 земельних аукціонів зі стартовою вартістю в 2,5 млрд грн. З них повністю завершено 779 аукціонів, які принесли в бюджет громад 461 млн грн, ще 251 наразі на етапі укладання угод. Загалом за увесь період роботи системи в земельних торгах взяли участь майже 4,6 тисячі учасників. Середня кількість претендентів на земельну ділянку — 3,15.

Після відновлення аукціонів із оренди сільгоспземель державної та комунальної власності на «Прозорро.Продажі» (з 19.11.2022) вже відбулося 49 таких аукціонів на 5,3 млн грн. Наразі в системі оголошено 856 земельних аукціонів на суму майже 365 млн грн. З них 185 торгів — з оренди державних та комунальних сільгоспземель. Сукупна площа усіх виставлених ділянок сягає понад 14 тис. га.Відзначається, що у середньому ціна на земельних торгах зростає у понад два рази. Найактивніше аукціони з продажу та оренди землі оголошуються у Київській, Львівській, Одеській, Черкаській, Кіровоградській та Полтавській областях.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы