ЄС надає 25 млн євро на гуманітарне розмінування

Новости Украина ЄС надає 25 млн євро на гуманітарне розмінування

Добавлено:


У Києві відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Віце-президента Європейської комісії ЖозепаБорреля. Очільник українського Уряду подякував за всебічну допомогу Європейському Союзу та закликав і надалі посилювати санкційний тиск на росію. Про це говориться на Урядовому порталі.

Прем’єр-міністр України подякував ЄС та Жозепу Боррелю за збільшення бюджету Європейського фонду миру на 2 млрд євро та тренувальну місію для українських військових на території ЄС. Україна розраховує на розширення такої місії. Крім того, Денис Шмигаль та Жозеп Боррель обговорили нову програму з розмінування для України.

«ЄС запустить програму гуманітарного розмінування на 25 млн євро. Це важливий компонент нашого відновлення, який дозволить повертати нормальне життя у деокуповані від російських терористів громади», — наголосив Денис Шмигаль. Раніше повідомлялося, що представники Мінреінтеграції та ДСНС провели зустріч із гендиректором швейцарської компанії-виробника механізованих засобів розмінування Global Сlearance Solutions (GCS). Міжнародні партнери заявили про наміри допомогти з оснащенням піротехнічних підрозділів ДСНС і Державної спеціальної служби транспорту механізованими засобами розмінування. А також – відкрити офіс компанії, що дасть змогу проводити обслуговування відповідної техніки. 

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы