Стартував проект підтримки фермерів-овочівників

Новости Украина Стартував проект підтримки фермерів-овочівників
проект

Добавлено:


Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва запустив унікальний проект комплексної підтримки груп виробників продукції плодоовочівництва. Учасниками проекту “Підвищуємо прибутковість виробників” вже стали виробники з Херсонщини.

Вперше ціла команда досвідчених фахівців, до складу якої увійшли: агрономи-консультанти, маркетолог, фінансовий аналітик і консультант зі збуту та продажів – супроводжуватимуть виробників протягом усього сезону 2020 року.

Така системна консалтингова та сервісна підтримка спрямована на те, щоб допомогти об’єднанням виробників системно розвинути бізнес, підвищити прибутковість та вивести підприємства на новий рівень.

Збільшити прибуток та покращити показники планується через підвищення врожайності та товарної якості врожаю, побудову системи збуту для виходу на нові ринки, а також фінансове планування та системне використання маркетингу.

“Для малих виробників участь у цьому проекті – можливість вийти на якісно новий рівень. Виробники спільно з фахівцями навчаються працювати професійно і з агротехнологіями, і зі збутом та маркетингом, і з плануванням та економікою підприємства.

Ми плануємо до кінця року не просто допомогти виробникам збільшити виручку, але перетворити бізнес на більш системний та професійний. Також ці групи з часом можуть вирости в повноцінні кооперативи”,– вважає консультантка з маркетингу та директорка “Органік бізнес-школи”, Олена Дейнеко, яка координує проект “Підвищуємо прибутковість виробників”.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы