Smart Agro Marketing Forum. Початок історії

Новости Украина Smart Agro Marketing Forum. Початок історії
Smart Agro Marketing Forum

Добавлено:


23 листопада 2017 року на терені інноваційного парку UNIT. City відбулася історична подія! У конференц-залі UNIT. Core зібралися провідні гравці IT-галузі та маркетингу, щоб презентувати розумні технології, сучасні методи роботи та новітні інструменти просування бренду для представників аграрного сектору.

Цей симбіоз інноваційних технологій та методів рекламних комунікацій носить назву Smart Agro Marketing Forum, який проходив за підтримки Генерального партнера —  компанії «TOPLEAD», Генерального медіа-партнера — спеціалізованого видання для аграрного бізнесу «Пропозиція» та Спеціального медіа-партнера – журналу «Аграрний тиждень».

Програма форуму була сформована таким чином, щоб представники АПК змогли повною мірою ознайомитися з ключовими розділами Digital-маркетингу та передовими методами впровадження їх в роботу агро компаній.

Під чуйним керівництвом Наталії Петрової – бізнес-тренера, фасилітатора, консультанта компанії NRG, Члена ради з питань аграрної освіти при МОН України і, по сумісництву, модератора форуму, відвідувачі змогли поринути у вир маркетингових інновацій, а доповідачі форуму – повною мірою розкрити найактуальніші технології впливу на споживачів.

Smart Agro Marketing Forum

Відкривав програму заходу СЕО компанії «Тор Lead» – Станіслав Шум, який у своєму виступі детально виклав: як завоювати довіру і отримати клієнтів, якщо систематично допомагати фермерам знаходити вирішення їхніх проблем за допомогою освітнього контенту; розкрив, чому саме контент – це спосіб завоювати довіру; як наші знання перетворити в корисний контент та завоювати статус експерта, що далі з цим статусом робити і як конвертувати його в нових клієнтів і розвиток бізнесу.

Юлія Порошенко, засновник «Agrohub» та «RadarTech» розповіла, як правильний маркетинг впливає на перехід від сировинної до розумної агро-економіки.

Богдан Ропотілов, засновник проекту «KOLESO» пояснив доцільність використання інтернет-платформи для успішного просування чи продажу аграрної  спец. техніки.

Олексій Лях, CEO компанії «newage.» широко розкрив поняття Agile-маркетинг, а також доніс слухачам, як і навіщо використовувати медійну digital рекламу для створення бренду в інтернеті.

Наталія Радченко, СЕО проекту «Tradebot», партнер податкової практики АО «Юскутум» представила найновішу розробку для агромаркетингу, яка заощаджує час та пришвидшує укладення договорів. Tradebot — чат-бот для автоматизації відділу закупівель з можливістю отримання ранніх виплат для постачальників.

Валерій Рисєв, сертифікований консультант з маркетингу Union Distribution & Sales, London (UK), OVB Holding AG, AWB LLC виступив з доповіддю про професійні стандарти діяльності маркетолога в агропромисловому бізнесі. Його спіч стосувався світових трендів в стандартизації сучасного маркетингу; розкривав структуру завдань маркетолога: стратегія, продуктивність, маржинальність, оборотність, а також використання маркетинг-міксу для аграрного ринку.

Володимир Малічевський, власник та СЕО «ICPM Consulting», кандидат психологічних наук, MBA, бізнес-тренер у своїй доповіді представив інновацію в бізнес моделюванні — канву О. Остервальдера та розкрив переваги даної технології для бізнесу.

Андрiй Ганiн, CEO, керуючий партнер «NEWDIGITAL» висвітлив, як налагодження успішної комунікації з клієнтом допомагає підвищити конверсію та заощадити рекламний бюджет.

Темою виступу Ганни Ніколаєвої, Client Service Director компанії «ITCG» був правильний брендинг в агросекторі. Вона розповіла, які є актуальні технології продаж в наш час і як саме вони впливають на збільшення прибутку компанії.

Юрій Островський, засновник агенції «Ремаркетинг Україна» виступив з темою: «Bestpractice та актуальні інструменти в роботі з GOOGLE для АПК», яка розкривала: ефективне використання реклами в Google; основні помилки рекламодавців та фахівців; основні тренди розвитку для реклами АПК в Україні.

Євген Шевченко, засновник та CEO «UAMASTER Digital Agency» цікаво та доступно розкрив 5 етапів розвитку digital, від основ до останніх трендів.

Закривав програму форуму співзасновник компанії DroneUa – Валерій Яковенко. Він представив кейси компанії, в яких агроінновації виступали як інструмент просування бренду.

Також відвідувачі форуму змогли взяти участь у панельній дискусії, де, разом з доповідачами форуму: Валерієм Рисєвим, Володимиром Малічевським, Андрієм Ганіним та Юрієм Островським, палко обговорювали актуальні питання пов’язані з використанням digital-маркетингу в АГРО, а саме: використання найефективніших інструментів для успішного агромаркетингу,  проблеми, з якими найчастіше стикаються фахівці та можливі шляхи їх вирішення.

Перший Smart Agro Marketing Forum це:

 •         9 годин інтенсиву з використання інноваційних технологій для агромаркетингу;
 •         11 харизматичних спікерів – професіоналів своєї справи;
 •         11 неймовірно пізнавальних та цікавих кейсів з використання інструментів для успішного маркетингу;
 •          20 медіа-партнерів, які надали потужну підтримку заходу : «Фокус», «АgroONE», «АгроПартнер», «AgroNews», «Рrostobiz», «Кompass»,                      «Инфоиндустрия», «Аgrobiz», «Agroreview», «AGGEEK», «Аgroportal», «Рroman», «Садівництво та Виноградарство,Технології та Інновації»,                «Аgro-sells», «АgroLux», «АgroUA», «АgroSmart», «InfoShuvar», «Лісовий портал України»;
 •         Панельна дискусія на актуальну тему;
 •         Дві перерви на каву та нетворкинг;
 •         Святковий фуршет та коктейлі зі спікерами;
 •         Тони важливої та необхідної інформації;
 •         Нові ділові контакти та бізнес комунікація;
 •         Приємне та неформальне спілкування у колі однодумців;
 •         Багато посмішок та позитивних відгуків.

Команда компанії «Революшн Експо» вдячна всім учасникам заходу та бажає всім нових звершень та перемог!

До зустрічі 6 квітня 2018 року на Smart Agro Marketing Forum №2!

З питань участі у наступному проекті звертатися до оргкомітету форуму:
+38 (073) 222-77-07, promaksbond@gmail.com Максим
+38 (096) 080-80-15, leraoksenko@gmail.com Валерія

З повагою, команда компанії «Революшн Експо»

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы