Скільки коштуватимуть свині забійних кондицій до 12 липня

Новости Животноводство Скільки коштуватимуть свині забійних кондицій до 12 липня

Добавлено:


свині

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 6-12 липня 2020 р.: 41-42 грн/кг на свиней живою вагою.

Прогнозні ціни на живця стабільні, наразі на ринку немає факторів, які суттєво впливали би на попит або пропозицію, – зазначає AgroOne з посиланням на прес-службу Асоціації «М’ясної галузі». Присутня різниця цін за регіональною ознакою, пов’язана з неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі в Україні.

Чинниками, що стимулюватимуть імпорт свинини, є суттєві порушення у виробничих ланцюгах в країнах ЄС і Північної Америки. У Німеччині тимчасово припинили роботу вже 2 м’ясопереробні заводи з потужністю понад 100 тис. свиней на тиждень кожний (в містах Реда-Віденбрук і Гютерсло), а в США, за даними Agriculture перевиробництво свиней вже складає принаймні 2 млн голів. Очевидно, що ціни на глобальних ринках матимуть тенденцію до зниження, в той час як в Україні вони тримаються на своєму доволі високому рівні.

свині

Більше інформації — в огляді Асоціації «М’ясної галузі» Про поточну ситуацію з ціною на свиней в Україні.

Як розповідав AgroOne, у червні поточного року Асоціація «М’ясної галузі» започаткувала безпрецедентну Програму розвитку м’ясної індустрії України «Нове свинарство 2025». Вона реалізується у партнерстві з Центром підвищення ефективності в тваринництві https://ciab.expert/ua/

Асоціація «М’ясної галузі» запрошує організації та підприємства до взаємодії в реалізації Програми «Нове свинарство 2025». Форма приєднання до Програми.

Новости: Животноводство

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы