Семінар «Експорт олії з України»

Новости Актуально Семінар «Експорт олії з України»
Експорт олії з України

Добавлено:


У Міжнародному Виставковому Центрі (Броварський проспект, 15, м. Київ), 14 грудня 2018 року в рамках II міжнародної виставки Ukrainian Food Expo вперше відбудеться окремий семінар «Експорт олії з України».


Організатором заходу виступає Рада з питань експорту продовольства (UFEB).

На сьогодні, масложирова галузь розвивається незважаючи на важку ситуацію в країні і саме Україна є одним з найбільших експортерів соняшникової олії у світі. Організований захід покликаний розглянути перспективні ніші для України на ринку ЄС, а саме високоолеїновий соняшник, сучасний стан та перспективи розвитку олійно-жирової галузі.

Експорт олії з України

Провідні фахівці галузі розкажуть про експорт до найбільшого споживчого ринку української олії – Індії. А також експорт до Китаю, як дотримуватися вимог даного ринку та правильна маркетингова стратегія, рекламна кампанія.

Відповімо на питання, як збільшити прибутковість від експорту соняшникової олії? Та як інші країни заробляють на нашій сировині?

Це унікальна можливість отримати знання від практиків та експертів ринку.

Запрошуємо до участі!

  • До 1 грудня  вартість участі становитиме 2750 грн. з особи.
  • З 1 грудня 2018 року вартість участі 3500 грн. з особи.
  • Акція на постійній основі «2+1» – третій квиток за 500 грн.
  • Підприємства – експоненти виставки мають можливість придбати квитки зі знижкою – 50%.

 З питань додаткової інформації та участі звертайтеся за тел.: +38 067 470 82 31 або на e-mail:  ak@ukrainian-food.org – Анастасія Павлюк. Деталі та попередня програма конференції: https://bit.ly/2NLkl9r

Новости: Актуально

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы