Пріоритети Мінагропроду на 2021 рік

Новости Украина Пріоритети Мінагропроду на 2021 рік
водних

Добавлено:


Дефіціти водних ресурсів в Україні — це гостре для всієї країни питання, а не тільки для сільського господарства. Таку думку висловив міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко на своїй сторінці у Facebook.

«Цього року ми розпочинаємо масштабний проект зрошення та меліорації на Півдні України. І це є серед пріоритетів Мінагропроду на 2021 рік наряду з земельною реформою, яку ми фіналізуємо прийняттям базових законів та первинним запуском обігу земель сільськогосподарського призначення. Нам важливо сьогодні почути думку вчених, вивчити ключову проблематику і Мінагропрод має бути в основі цього процесу», — написав він.

Серед викликів, які потребують сьогодні комплексного вирішення:

  • глобальні кліматичні зміни вже вплинули на падіння сільського господарства. Критичною ситуація є на Півдні України, в Одеській області — район Бессарабії, де третій рік з-за посухи аграрії втрачають врожаї та йде процес банкрутства с/г підприємств;
  • відсутність інвестицій в інфраструктуру та занепад водних господарств країни;
  • облік водокористування. Застаріле і неенергоефективне обладнання насосних станцій призводить до великих втрат електроенергії, що створює умови для тінізації ринку і можливості для недобросовісних суб’єктів господарювання та водопостачальників.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы