Правила щодо реконструкції/будівництва свиноферм змінилися

Новости Украина Правила щодо реконструкції/будівництва свиноферм змінилися
свиноферм

Добавлено:


Цьогоріч змінилися низка вимог щодо реконструкції/будівництва виробничих потужностей. Вони стосуються і тваринницьких господарств. Так, згідно із ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності» та ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля»:

  • категорії складності об’єктів містобудування замінено класом наслідків (відповідальності);
  • скасовано окремий вид документу, який дає право на виконання будівельних робіт, — декларація про початок виконання будівельних робіт;
  • змінено норми, що регулюють отримання дозволу на виконання будівельних робіт;
  • включення в проектну документацію результатів оцінки впливу на довкілля і необхідність подання таких результатів для отримання дозволу на виконання будівельних.

Під час Міжнародного Дня свиноферми (4 жовтня, смт Глеваха) нюансами та практичним досвідом підготовки документації для будівництва/реконструкції потужностей ділитимуться представники свиногосподарств, які вже стикнулися з новими вимогами на практиці, а також фахівці з означених питань.

Міжнародний День свиноферми — подія, присвячена обміну практичним досвідом гравців галузі. Організатори заходу — Асоціація «Свинарі України», ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» й агроконсалтингова компанія Dykun. Родзинка Дня свиноферми — відеоекскурсії господарствами.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы