Працювати всупереч війні: ГК «Прометей» продовжує релокацію співробітників у безпечні регіони

Новости Украина Працювати всупереч війні: ГК «Прометей» продовжує релокацію співробітників у безпечні регіони

Добавлено:


З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну роботу Групи Компаній «Прометей» було переведено «на військові рейки»: посилено охорону активів, більшість співробітників переміщено в безпечні регіони з урахуванням поточної ситуації. На даний момент у рамках програми підтримки та мотивації персоналу компанія продовжує релокацію співробітників, пріоритетом якої є безпека трудового колективу та забезпечення безперебійної роботи ГК «Прометей» для збереження робочих місць та виплати заробітної плати.

«Ми розуміємо наскільки важливим залишається фактор безпеки, але водночас кожен член нашої команди усвідомлює необхідність продовжувати працювати. Разом з цим, одним із головних завдань, яке стоїть перед керівництвом компанії, є контроль ризиків, пов’язаних із перебуванням працівників у регіонах близьких до прифронтових, збереження робочих місць своєї команди, а також створення нових.

У зв’язку з цим менеджментом компанії було прийнято рішення проводити періодичну релокацію персоналу з урахуванням ситуації на фронті. У ході «першої хвилі» частину команди було евакуйовано до Західних регіонів України (Хмельницька область). Персонал з деяких елеваторних комплексів разом із сім’ями Компанія забезпечила всіма умовами для проживання у Миколаєві. З погіршенням ситуації в місті, в кілька етапів було проведено евакуацію головного офісу майже в повному складі», – наголосила прес-служба компанії «Прометей».

Зазначається, що всі співробітники, які бажають виїхати з прифронтових областей, на даний момент перевезені компанією в безпечніші регіони в межах України. З цією метою було розширено київську, одеську, полтавську та кіровоградську філії компанії.

«Група Компаній «Прометей» – це насамперед люди, які є для мене ключовою цінністю. Коли прийшов час приймати рішення (про евакуацію), мені було складно, з одного боку, я розумів, що часу на роздуми немає і треба діяти максимально оперативно. З іншого боку, мені потрібно було переконати всіх їхати. Це виявилося найскладніше.

Завдяки тому, що моя команда довірилася мені, ми швидко переїхали і почали роботу вже в новому офісі. Ми оперативно перейшли на військовий режим та змирилися з теперішніми реаліями.

Через деякий час, шок і страх залишили людей, і ті, хто були проти, зараз високо цінують участь компанії в їхніх життях і вдячні за прийняте керівництвом рішення», – наголосив голова Наглядової ради Групи Компаній «Прометей» Рафаель Гороян.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы