Поточна ситуація в Україні сприятиме подальшому зростанню імпорту свинини

Новости Агротехнологии Поточна ситуація в Україні сприятиме подальшому зростанню імпорту свинини

Добавлено:


Закупівельні ціни на свиней живою вагою становитимуть 40-42 грн/кг упродовж 18-24 травня 2020 року. Такий прогноз дає аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі».

Порівняно з минулим тижнем вартість живця не змінилась, що свідчить про досягнення рівноваги на ринку. Це є позитивним сигналом для свинарів, оскільки попередньо очікувалось подальше падіння закупівельних цін через відкриття ринків і послаблення карантинних обмежень, наповнення ринку дешевою свининою, вирощеною населенням. На вартість також тисне суттєве зниження платоспроможності населення за час дії карантину та ціни на імпортну свинину, що є дешевшою за українську.

Через карантинні обмеження та порушення сталих логістичних схем в основних країнах-експортерах свинини утворився надлишок продукції. Поточна цінова ситуація в Україні сприятиме подальшому зростанню імпорту свинини.

свинини

Як повідомляв AgroONE, Асоціація «М’ясної галузі» запропонувала учасникам ринку підписати Меморандум про партнерство та ціноутворення. Документ спрямований на те, щоби не допустити цінові коливання при збуті живих свиней на переробні підприємства більші за 2 грн/кг на тиждень.

Долучитися до дії Меморандуму можна за цією формою: https://forms.gle/b9YXz2dqp4meDKQs9

Висловити свої пропозиції до Меморандуму можна листом на адресу: consolidation@association-mg.com.ua

Олександр Кривенко

Новости: Агротехнологии

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы