Посівний матеріал в асортименті від підприємства «КропАгро»

Новости Украина Посівний матеріал в асортименті від підприємства «КропАгро»

Добавлено:


Більшість фермерів готують чимало бюджету на покупку посівного матеріалу, тому що ця стаття витрат одна з найбільших. Додатково необхідно врахувати добрива, інструменти і навіть оренду полів, якщо все відбувається у величезних масштабах. Залишається лише правильно вибирати і аналізувати вартість посівного матеріалу, з огляду на майбутні перспективи для продажу.

Більшість сучасних виробників пропонують гібридне насіння. У них зібрані всі найкращі характеристики і параметри конкретної рослини. Звертаючись в КропАгро за допомогою каталогу можна знайти доступні рішення. Якщо виникнуть складності в покупці або непорозуміння слід звернутися до консультантів і співробітників магазину.

Якість продаваного насіння

Перш ніж робити вибір на користь тієї чи іншої покупки необхідно врахувати рік врожаю насіння. Навіть при схожих характеристиках якість посівного матеріалу різного року врожаю відрізняється. Можливо, знадобитися купити гербіциди, мінеральні добрива та стимулятори росту. При правильному їх використанні результат буде більш ніж якісний.

Є ще такий показник як енергія зростання. Це здатність насіння давати швидкі і дружні сходи. Завдяки цим показником можна безпечно і ефективно використовувати добрива. Тим більше процес збирання врожаю істотно спрощується.

Схожість – це показник того насіння, яке проросло до загальної кількості висіяного. Виробники постійно проводять лабораторні дослідження, щоб зіставляти показники схожості з державними вимогами.

Щоб визначити схожість необхідно враховувати показники пророщування:

  • ячмінь (7 днів);
  • кукурудза (7 днів);
  • соя (8 днів);
  • соняшник (10 днів).

Підсумкові показники схожості такі: кукурудза і ячмінь – 92%, соняшник – 85%, а соя – 90%.

Правила покупки посівного матеріалу

Придбати матеріал не так просто. Є велика кількість фальсифікату, що навіть мікродобрива не будуть ефективним доповненням. Необхідно враховувати попередника посівного матеріалу на полі, регіон вирощування і селекції, аналізувати фізичні особливості і хімічний склад, а також враховувати технологічні особливості процедури посіву.

Компанія «КропАгро» надає оптові і роздрібні продажі посівного матеріалу. Вибрати оптимальний варіант можна як своїми силами, так і отримати рекомендації від менеджерів і консультантів. Доставка куплених товарів здійснюється будь-яким обраним способом, як і оплата.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы