Помідори стрімко втрачають в ціні

Новости Помідори стрімко втрачають в ціні
Помідори

Добавлено:


Рекордно високі ціни на українські помідори в кінці липня почали знижуватись. Про це повідомили в департаменті «Аналітика» ОРСП «Шувар», посилаючись на дані власного моніторингу цін.


В середині липня 2019 року ціни на тепличні томати на гуртових ринках Україні злетіли до небачених показників 25-35 грн/кг (0,97-1,25 €/кг). В кінці місяця напруга на ринку  почала швидко спадати, за останні три робочі дні липня ціни на українські  помідори впали на 25%.

«Зниження ціни на цьому тижні пов«язане із появою на ринку перших великих партій томатів  із відкритого ґрунту. Сезон збирання цієї продукції затримався в цьому році в середньому на 10 днів, а пропозиція тепличних томатів була обмеженою через підтоплення теплиць Закарпаття», -повідомили  в »Інфо-Шувар».

Сьогодні на майданчику ринку грунтові помідори пропонуються по 9-12 грн/кг (0,32-0,42 €/кг),  тепличні томати по 17-20 грн/кг (0,60-0,71 €/кг).

Навіть після помітного зниження ціни на помідори поки що залишаються рекордно високими:  в кінці липня 2018 та 2017 років вартість українських томатів була нижчою в 2 рази.

Не дивлячись на зростання ціни та обмежену пропозицію, у порівнянні із минулим роком обсяг продажів томатів через гуртовий ринок «Шувар» в липні  збільшився  на 15% до 4,3 тис. т. Аналітики пояснюють цей факт наступним чином: гуртові ринки — це завжди велика концентрація  обсягів та  асортименту продукції, в умовах дефіциту, закупка на таких майданчиках дозволяє трейдерам оптимізувати витрати та ризики.

Новости:

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы