Польська пшениця конкуруватиме з українською

Новости Агротехнологии Польська пшениця конкуруватиме з українською
пшениця

Добавлено:


Польща цього року йде на абсолютний рекорд пшениці. Очікується 11,7 млн т. Про це пише президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Алекс Ліссітса на своїй сторінці у Facebook.

«Згідно прогнозів USDA та Європейської Комісії, загальний врожай зернових у Польщі складе 30,7 млн т, що на 6,3% більше, ніж минулого року. І це буде третій найкращий врожай за всю історію Польщі», — додав він.

Як зазначає Алекс Ліссітса, складно аналізувати причини такого успіху, адже ситуація була схожа на українську: тепла зима, суха весна. Та рясні дощі і збереження технології забезпечили полякам гарний урожай пшениці.

«Польська пшениця буде конкурувати з українською на основних ринках. Поляки експортуватимуть близько 3,5 млн т у 20/21 МР. Частина піде у Європейський Союз, у ту саму Німеччину, більша частина у Саудівську Аравію і Африку.

Останніми роками Польща наростила експортні можливості саме у ці країні, тому Україні слід очікувати досить таки жорсткої конкуренції на Аравійському півострові та на півночі Африки», — вважає експерт.

Алекс Ліссітса зазначив, що окрім високої врожайності у Польщі очікується і гарна якість пшениці, тому буде непросто.

Новости: Агротехнологии

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы