Поляки намагаються втримати українських заробітчан

Новости Украина Поляки намагаються втримати українських заробітчан
українських заробітчан

Добавлено:


Польський уряд продовжив легальне перебування українцям, які знаходяться в країні за біометричними паспортами, термін дії яких закінчився з моменту оголошення Польщею стану епідемії. Про це повідомила у прес-релізі компанія з міжнародного працевлаштування Gremi Personal.

В рамках програми порятунку польської економіки “Антикризовий щит“, вступив в силу закон, який дозволяє іноземцям легально перебувати 30 днів в Польщі після закінчення епідемії без необхідності подавати заяви на тимчасове посвідчення на проживання.

“Закінчення терміну перебування за біометричними паспортами в рамках безвізового руху було однією з головних причин масового виїзду українців після запровадження стану епідемії. Трудові мігранти турбувалися, що їх депортують, якщо вони перевищать термін перебування в країні”, – зазначив власник Gremi Personal Євген Кириченко.

За його словами, рішення польської влади заспокоїть українських трудових мігрантів та спонукатиме українців залишитися і шукати варіанти, як закріпитися в Польщі.

Станом на 17 березня, близько 4% українців, які працюють в Польщі, залишило країну з моменту оголошення про закриття польсько-українського кордону.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы