Плуг SERVO 45 S PLUS

Новости Украина Плуг SERVO 45 S PLUS
Плуг SERVO 45 S PLUS

Добавлено:


Плуг SERVO 45 S PLUS — надійний, сучасний та продуманий. Навісний плуг, що відчуває себе комфортно на всіх полях як Світу, так і України та забезпечує якісну оранку.


Від оранки потрібно всього два моменти: орати якісно та орати надійно.

Якість

Часто господарства потребують додаткових обробітків саме тому, щоб забрати наслідки неякісної оранки. Це витрати часу, дизелю, техніки і все це витрати грошей. Неякісна оранка коштує дорого. Орати глину Одещини і пісок Чернігівщини – це абсолютно різна робота, що потребує іншого налаштування. Щоб плуг міг якісно виконувати всі ці роботи він повинен мати зручну та досконалу систему налаштування.

5-ти корпусний плуг SERVO 45 S може агрегатуватися з тракторами від 200 до 350 к.с. в цьому класі представлено багато марок з дуже різними навісками. Навіска нашого плуга має кілька положень по висоті та може оптимально навішуватися практично на будь-який трактор.

Система налаштування SERVOMATIC являє собою два незалежних паралелограма, один з яких налаштовує точку входження першого корпуса, а другий – лінію тяги. Тобто, ця унікальна система робить незалежними ці два налаштування. Будь-який тракторист зможе налаштувати швидко та правильно. Трактор не тягнутиме в сторону, не буде зайвих витрат дизелю і шини лишаться цілішими.

Плуг SERVO 45 S PLUS

Як часто ви змінюєте ширину роботи корпусів? Як правило, раз за життя плуга, коли його вперше навішують на трактор. На справді ж існує безліч ситуацій, коли це потрібно робити – зміна глибини, ґрунту (пісок, чорнозем, глина, торф), його вологості та щільності… Опція PLUS (гідравлічна система зміни робочої ширини) дозволяє проводити налаштування робочої ширини з кабіни трактора, навіть не зупиняючи оранку.

Як опція, цей плуг оснащено антипробуксовочною системою, що зменшує тимчасову пробуксовку та на 10% зменшує витрату дизелю. Ми одні з небагатьох виробників, що мають антипробуксовочну систему на навісних плугах. Ще однією опцією може бути коток для зворотного ущільнення. Він розбиває грудку, присаджує ґрунт та закриває вологу за один прохід з оранкою.

Надійність

Лите коромисло, суцільна лита тяга основної рами, оборотна вісь діаметром 150 мм – все це зроблено з запасом міцності. Центральна рама перерізом 140х140х10 та двома смугами посилення в середині рами. Смуги в рамі кріпляться болтовими з’єднаннями – що на 50% збільшує супротив до згинання. Все це дозволяє 5-ти корпусний плуг, який може використовуватися з трактором від 200 к.с., витримувати навантаження від трактора в 350 к.с.! Цей плуг призначено до використання в самих тяжких умовах, для довгого та безпроблемного використання.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы