Підсумки конференції «ЕЛЕВАТОР-2017»!!!

Новости Интересно Підсумки конференції «ЕЛЕВАТОР-2017»!!!
Элеватор

Добавлено:


З 22 по 23 березня у м. Києві, на території готельного комплексу «Либідь» відбулась щорічна конференція «ЕЛЕВАТОР — 2017».
У конференції взяли участь понад 100 учасників, з-поміж яких були в основному директори, керівники інженерних служб господарств, фермери, представники компаній-постачальників, науковці.

Програма конференції складалася з двох частин: у перший день робота була організована в режимі доповідей і дискусій, а на другий відбулася екскурсія у СТОВ «Росія». Завдяки цьому конференція пройшла змістовно, жваво та динамічно.
Незмінним організаторами форуму був журнал «The Ukrainian Farmer» .За багаторічною традицією, у березні журнал знову запросив своїх передплатників і партнерів зібратися разом, щоб спільно обговорити актуальні питання зберігання зерна. Конференція відбулася у партнерстві зі СТОВ «Росія», яке надало можливість для практичного ознайомлення з технологіями застосування альтернативного палива власного виробництва на сушінні збіжжя.

«Волинська фондова компанія» прийняла участь у конференції. Ця щорічна подія є досить вагомою для компанії, адже «Волинська фондова компанія» уже протягом багатьох років є дилером стаціонарних та мобільних зерносушарок відомого італійського виробника «AGREX» та елеваторів відомого польського виробника «ARAJ». Продукція цих брендів користується неабиякою популярністю серед українських аграріїв.

элеватор

Протягом двох днів жваво обговорювалися найактуальніші питання зернового господарства. Учасники конференції дізналися багато цікавої та корисної інформації від ведучих спеціалістів, керівників підприємств та обмінялися безцінним досвід.

Джерело

Новости: Интересно

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы