Перші судна прибули за пшеницею альтернативним шляхом

Новини Украина Перші судна прибули за пшеницею альтернативним шляхом

Опубліковано:


Два цивільні судна скористалися  тимчасовим коридором у напрямку до українських портів. А загалом тимчасовим коридором скористалось  5 суден. Про це повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков

Після використання тимчасового коридору для виходу заблокованих через російську агресію суден з портів Одеси, Чорноморська та Південного балкери RESILIENT AFRICA та AROYAT підтвердили готовність скористатися маршрутом на вхід до порту Чорноморськ під завантаження майже 20 тис тонн пшениці для країн Африки та Азії. Судна знаходяться під прапором Палау, а їх екіпаж складається з громадян Туреччини, Азербайджану, Єгипту та України.

Раніше встановлений навігаційним дорученням ВМС ЗСУ коридор використовувався для евакуації, суден, які перебували в українських портах Чорноморськ, Одеса та Південний на момент повномасштабного вторгнення російської федерації.  Так, з 15 серпня тимчасовим коридором скористалось  5 суден: контейнеровоз JOSEPH SCHULTE, балкери PRIMUS, ANNA-THERESA, OCEAN COURTESY та PUMA.

Раніше повідомлялося, що відкрити порти для всіх видів вантажів допоможе схема глобального страхування, розробку якої вже завершують. Вона передбачає страхування щомісяця до 30 суден, які прямують до України. А можливі збитки на суму до 30 млн $ покриватимуться державними коштами, накопиченими на депозитному рахунку.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы