Обмежено ціни на газ для виробників молочки, олії та продукції птахівництва

Новости Украина Обмежено ціни на газ для виробників молочки, олії та продукції птахівництва
газ

Добавлено:


Міністерство аграрної політики та продовольства 31 грудня 2021 р. підписало меморандум щодо стабілізації цін на природний газ власного видобутку з виробниками соціально значущих продуктів харчування — хліба, борошна, молочної продукції, олії соняшникової, яєць, курятини.

Про це говориться у повідомленні міністерства.

Як зазначається, документ підписали міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко, Голова ради директорів Спілки молочних підприємств Вадим Чагаровський, директор асоціації «Національна асоціація молочників України «Укрмолпром» Василь Бондаренко, голова ради директорів асоціації «Союз птахівників України» Олександр Бакуменко, директор громадської спілки «Борошномели України» Родіон Рибчинський, голова ради об’єднання підприємств хлібопекарної промисловості «Укрхлібпром» Олександр Васильченко, президент асоціації Всеукраїнська асоціація пекарів Юрій Дученко, генеральний директор асоціації «Укроліяпром» Степан Капшук.

Роман Лещенко додав, що відповідно до змін, що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» визначено оптимальний граничний рівень постачальницько-збутової надбавки до ціни природного газу власного видобутку на рівні не більше 25% для задоволення потреб суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів.

В КМУ зазначили, що таке рішення дозволить виробникам цих продуктів не зупиняти виробництво та не підвищувати ціни на соціально важливі продукти.

«Рішення уряду щодо максимальної націнки на газ для виробників соціально важливих продуктів буде діяти до 30 квітня 2022 року», — говориться на Урядовому порталі.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы