Названо обов’язковий елемент системи захисту посівів

Новости Агротехнологии Названо обов’язковий елемент системи захисту посівів
захисту

Добавлено:


Нетипово тепла зима, відсутність снігового покриву і, відповідно, дефіцит ґрунтової вологи — не найкращі умови для посіву ярих зернових культур.

Про це повідомляють фахівці компанії UKRAVIT.

«Сезон-2020 буде доволі складним у плані контролю шкідників та хвороб, оскільки всі вони вдало перезимували. Тому при підвищенні температур та випаданні перших дощів варто очікувати стрімкої активізації ґрунтових та ранньопіслясходових шкідників (особливо дротяників, гусениць підгризаючих совок, жужелиць, злакових мух, клопів, чорнотілок та попелиць). Крім того, такі умови сприятимуть розвитку борошнистої роси, септоріозу, іржі та кореневих гнилей, — відзначає керівник агрономічного департаменту UKRAVIT Олександр Мигловец. — Тому аграріям, які планують посів ярих зернових культур, я би порекомендував заздалегідь провести передпосівну обробку насіння комплексними протруйниками. Поєднання діючих речовин із різних хімічних класів забезпечить надійний контроль широкого спектра патогенів та багатовекторну дію, а також попередить ризик виникнення резистентності».

Для первинного захисту ярих зернових колосових культур експерт радить звернути увагу на протруйники Рестлер Тріо (прохлораз, 60 г/л + флудіоксоніл, 15 г/л + ципроконазол, 6,0 г/л) та Ультрасил Дуо (тебуконазол, 60 г/л + імазаліл, 100 г/л).

За його словами, Рестлер Тріо володіє захисними, лікувальними та викорінюючими властивостями, що гарантує контроль як зовнішньої, так і внутрішньої інфекції. Кожна з діючих речовин має індивідуальний механізм дії та здатна впливати на окремі види патогенів, тому спектр дії Рестлер Тріо включає ефективний контроль збудників сажки (тверда, летюча, кам’яна, карликова), кореневих гнилей (фузаріозна, гельмінтоспоріозна, церкоспорельозна), пліснявіння насіння, септоріозу, борошнистої роси та плямистостей листя (гельмінтоспоріоз, сітчаста плямистість, ринхоспоріоз). Препарат тривало захищає первинну і вторинну кореневу систему та запобігає вторинному інфікуванню рослин.

Ультрасил Дуо — системний протруйник подвійної дії. Тебуконазол, окрім ефективного контролю сажкових хвороб та іржі, забезпечує уповільнення синтезу гіберелінів і проявляє рістрегулюючі властивості. А імазаліл цілеспрямовано діє на фузаріозні та гельмінтоспоріозні кореневі гнилі та здатний викорінювати хвороби стебел і листя. Саме така комбінація діючих речовин забезпечує повноцінний захист як підземної, так і надземної частин рослини.

Новости: Агротехнологии

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы