Нас очікують спекотні два місяці

Новости Украина Нас очікують спекотні два місяці
Спека

Добавлено:


Погода продовжить неприємно дивувати фермерів. Як повідомила під час свого виступу науковець гідрометеорологічного інституту ДСНС Вазіра Мартазінова, по всій території України очікується суттєве підвищення температури.


Спека понад 30 градусів розпочнеться наприкінці липня і характеризуватиметься невеликою кількістю опадів. Однак у третій декаді серпня відбудеться відчутне зниження температури до початку вересні. Після того знову може розпочатися спека, причому нестійка, оскільки наприкінці вересня цілком ймовірні приморозки.

Звісно, такі новини навряд чи порадують агровиробників, виходячи з того, що вегетаційний сезон таких стратегічних культур як кукурудза, соя та соняшник у розпалі. До того ж невдовзі потрібно сіяти озимі культури в надії отримати вчасні міцні сходи.

З іншого боку такі погодні коливання є сигналом до того, аби звернути ретельну увагу на технологію вирощування озимих культур, забезпечивши їх необхідним мінеральним живленням та цілковито усунувши такі фактори як конкуренцію з боку бур’янів і ймовірність ураження шкідниками та збудниками захворювань.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы