На розсуд аграріїв представили проект щодо часткового гарантування кредитів

Новости Украина На розсуд аграріїв представили проект щодо часткового гарантування кредитів

Добавлено:


Урядом прийнято рішення щодо створення Фонду,  який розширить доступ фермерів до кредитних ресурсів. Аграрна спільнота запрошується до обговорення  проекту «Зміцнення Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві». Про повідомляють в Міністерстві аграрної політики та продовольства України.  

Ускладнений доступ до фінансування: високі відсоткові ставки банківських кредитів, відсутність предмета застави, є суттєвою перепоною  в роботі представників малого та середнього агробізнесу, зокрема фермерів з обсягом землі до 500 га. Цей сегмент масово не покривається комерційними банками, позаяк такі агровиробники, як правило, не мають достатньої застави.

Тому з метою розширення доступу до кредитних ресурсів Урядом прийнято рішення про утворення Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві. Створення Фонду здійснювалося при підтримці Світового Банку. Наразі World Bank впроваджує проект «Зміцнення Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві». Започаткування діяльності та розвиток Фонду мають сприяти покращенню доступу до фінансування для суб’єктів мікропідприємництва, малого/середнього підприємництва, фізичних осіб – підприємців, які працюють у галузі сільського господарства.

Мінагрополітики спільно з партнерами зі Світового банку підготовлено інформаційні матеріали щодо Проекту для ознайомлення громадськості. До участі в обговоренні запрошуються зацікавлені державні органи та органи місцевого самоврядування, вітчизняні комерційні банки, малі фермери, місцеві землевласники та землекористувачі, які можуть брати участь в обігу землі, неурядові та громадські організації. 

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы