Морози, що йдуть в Україну, можуть нашкодити озимим

Новости Украина Морози, що йдуть в Україну, можуть нашкодити озимим
озимим

Добавлено:


Цьогорічні погодні умови, а саме сніг, який випав, — це хороший запас вологи і захист від морозів. Про це AgroPortal.ua розповів головний агроном кластеру «Галичина» агрохолдингу «Контінентал Фармерз Груп» Антін Кульба.

«Хоча з осені у наших регіонах (Хмельницька, Тернопільська, Львівська області) вистачало опадів, але згідно з довгостроковими прогнозами, червень буде несприятливим щодо вологи, тому ці сніги допоможуть наситити ґрунт. На початку березня плануємо з ріпаку починати процес підживлення рослин. Думаю, нинішня ситуація зі снігом нам у цьому не завадить», — розповів він.

Антін Кульба додав, що зараз на полях компанії спостерігається чергування шарів снігу та льоду. Явище, де спостерігається суцільний лід, може спричинити вимерзання, пошкодження рослин весною. З переходом на різке потепління лід, розтріскуючись, може пошкодити тканини рослини.

«Найближчими днями очікуємо зниження температури до -25°С, тому важливо, щоб поля були покриті снігом, оскільки рослини можуть не витримати таку низьку температуру», — зазначив він.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы