Мінагропрод відновиться через 1,5-2 роки

Новости Украина Мінагропрод відновиться через 1,5-2 роки
Мінагропрод

Добавлено:


Український уряд відновить дію профільного аграрного міністерства через 1,5-2 роки.


Такий прогноз зробила колишній очільник Міністерства аграрної політики і продовольства України Ольга Трофімцева у інтерв’ю Agravery.com.

Вона зазначила, що ліквідація міністерства може вдарити по агропромисловому комплексу.

«Якщо подивитися на позицію сектору, то 19 асоціацій підписали листа і просили цього не робити. Тож напевно варто було дослухатися. Якби ж вони говорили, що їм не потрібен окремий орган влади чи немає різниці, чи є він… Звичайно, були й такі, але більшість була проти…», — нагадала Трофімцева.

Вона зазначила, що рішення про ліквідацію Мінагропроду — політичне.

«…Процес запущений. Але, я впевнена, що міністерство повернеться. Через 1,5-2 роки точно. Я думаю, це максимум. Є міжнародний досвід, позиція сектору, все інше… Я називаю це рішення помилковим. І думаю, що міністерство буде знову відновлене як секторальне, як профільне міністерство аграрної політики і продовольства. Тому, що сектор дійсно заслуговує на свого лобіста внутрішнього і зовнішнього», — додала Трофімцева.

Вона зауважила, що є багато прикладів з досвіду інших країн, коли профільне аграрне міністерство зливали і потім назад роз’єднували, тому, що бачили, що так не працює.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы