Микола Сольський: Ми боремося не лише за землі, а й за людей. Це найголовніше.

Новини Украина Микола Сольський: Ми боремося не лише за землі, а й за людей. Це найголовніше.

Опубліковано:


В Мінагрополітики обговорили законопроекти про особливості діяльності на тимчасово окупованій території України та відповідальність за колабораційну діяльність. Йдеться про розмежування зрадників країни та тих, хто був змушений працювати на тимчасово окупованих територіях заради виживання чи під загрозою фізичної розправи. Про говориться на Урядовому порталі.

Законопроекти №7646 та №7647викликали широкий резонанс у суспільстві та занепокоєння аграріїв, які залишалися на тимчасово окупованих територіях. Про це йшлося під час наради під головуванням очільника Мінагрополітики Миколи Сольського. Народні депутати — представники відповідних комітетів, а також — представники Офісу Генпрокурора, СБУ, Мінінтеграції, ОВДА, аграрних асоціацій та підприємств обговорили проблемні питання.

Учасники дискусії дійшли висновку про необхідність змін та уточнень до законопроектів. Домовились конкретизувати пропозиції щодо можливих правок в частині діяльності саме аграріїв та невдовзі повернутися до їх обговорення.

«Ми боремося не лише за землі, а й за людей. Це найголовніше. Потрібно, щоб аграрії були почуті. Бо грань між виживанням і колабораціонізмом – дуже тонка. Важливі чіткі формулювання й критерії ознак колабораціонізму», — наголосив Микола Сольський.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы