LEMKEN презентує 10-метровий Rubin 10

Новини Техника LEMKEN презентує 10-метровий Rubin 10

Опубліковано:


Виводячи на ринок найвідомішу дискову борону Rubin з шириною захвату 10 метрів, LEMKEN вигідно доповнює свою товарну лінійку. Як і в менших моделях Rubin 10 з шириною захвату до 7 метрів, новий агрегат також отримав симетричне розташування дисків, що нівелює боковий увід та економить пальне. Маючи великий діаметр диску 645 мм, борона отримала EU-допуск на транспортну швидкість до 40 км/год.

Нова коротка дискова борона з’єднується з трактором через причіпну кулю чи петлю.

Для полегшення процесу зчеплення є гідравлічна опорна стійка. Два ряди вирізних напівсферичних дисків забезпечують повноцінне підрізання на глибині від 7 см. За відстані між дисками 14 см агрегат гарантує роботу без забивання навіть під час роботи з великою кількістю органічної маси. Кожен вирізний диск Rubin 10/1000 обладнано індивідуальним механізмом захисту від перенавантажень з пом’якшеним зворотнім ходом, що зменшує навантаження на раму.

Токарний верстат LEMKEN Rubin 10/1000

Новий Rubin пропонує багато інших переваг. Так, наприклад, робочі секції мають маятникове кріплення, щоб оптимально копіювати рельєф поля. На дуже нерівних полях або під час роботи на схилах опційно пропонується гідравлічна система вирівнювання „iQ-Contour“ для оптимального копіювання поверхні. Окрім того, для пристосування до змінних умов роботи є гідравлічна система регулювання глибини безпосередньо під час руху. Розворот агрегату в кінці загінки відбувається на котках, які мають особливо стабільні підшипники. Завдяки значній опорній площі коток гарантує безпечну стійкість агрегату та мінімальне ущільнення ґрунту на розворотах.

LEMKEN Rubin 10/1000 транспорт

Інновації відбулися і в транспортуванні. Складування Rubin проводиться із кабіни трактора, при чому запатентована система складування котків попіклується про дотримання транспортної ширини 3 метри, а висоти – 4 метри, що відповідає EU-нормам. При цьому, не зважаючи на значну робочу ширину, Rubin обходиться без дорогого системоносія. Агрегат впевнено та безпечно почується на дорозі на швидкості 40 км/год.

Rubin 10/1000 відразу замінює попередню модель Gigant Rubin 9.  


Про LEMKEN. LEMKEN – визнане всім світом як далекоглядне та ресурсоощадне підприємство, яке робить важливий внесок у прибуткове сільське господарство. Середня за розміром сімейна компанія вже протягом 243 років застосовує свої знання та ентузіазм для прогресу та генерує рішення для сільськогосподарських викликів сьогодення і майбутнього. Компанія пропонує ґрунтообробні, посівні, просапні агрегати, розкидачі добрив і розумні рішення для менеджменту виробничих даних.

Контакт для ЗМІ

Марі Езес (Marie Ehses)
Тел. +49 2802 81-250
m.ehses@lemken.com
www.lemken.com

Новости: Техника

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы