Куди аграрію інвестувати гроші?

Новости Украина Куди аграрію інвестувати гроші?

Добавлено:


Немає питання настільки простого і складного одночасно. Будь-який варіант інвестицій має обмеження та ризики. Але відповідь на нього завжди одна. Гроші повинні працювати і приносити прибуток. При цьому бажано, щоб цей дохід працював пасивно і не відволікав від повсякденних завдань. Саме таким способом інвестицій і стали сонячні електростанції під «Зелений тариф». Завдяки тому, що Україна взяла на себе зобов’язання щодо переходу на альтернативні види палива, працює «Зелений тариф» – спеціальний тариф, за яким держава викуповує електроенергію, яку згенеровано сонячною електростанцією, встановленою на будинку або на присадибній ділянці.

Миколаївська обл., м. Новий Буг

Такі станції мають незаперечну низку переваг

  • Дохід гарантований державою і не залежить від приватних компаній.
  • Усі виплати розраховуються в євро і виплачуються на банківську карту в гривневому еквіваленті, що прибирає ризики, пов’язані з інфляцією.
  • Не вимагає відкриття ФОП або інших видів діяльності, а гроші на карту приходять вже з урахуванням сплачених податків.
  • Не вимагає особистого часу. Все працює автоматично і вимагає лише контрольного огляду фахівцем один раз на рік.

Скільки це коштує?

Якісна, надійна і безпечна станція на 30 кВт коштує 29 тис. дол. Але принесе вона в два рази більше.

Тепер розрахунки: станція на 30 кВт генерує 42 000 кВт*год на рік. З урахуванням податків, за чинним «Зеленим тарифом» ціна за 1 кВт*год дорівнює 4,15 грн. Таким чином, станція принесе Вам «чистими» до 174 300 грн на рік, а до 2030 року (поки діє «Зелений тариф») — 1 568 700 грн. Термін окупності інвестицій — 4,5 роки. А заробите Ви на цьому 762 500 грн. Але варто зазначити, що ймовірно продаж електроенергії продовжиться і після закінчення «Зеленого тарифу», але за нижчою ціною.

Харківська обл., смт Покотилівка

А що ж до недоліків?

  • Як би не обіцяли платити вчасно, але все одно виплати приблизно на місяць регулярно затримують. І виходить, що люди отримують виплати регулярно, але з затримкою в 1-1,5 місяця.
  • З суми виплат віднімаються податки, що хоч і очікувано, але все одно неприємно. Перший податок – податок на прибуток фізичних осіб у розмірі 18%; і «військовий збір» в 1,5%.

Як і написали вище – виплати приходять на карту вже з вирахуванням податків. Як інвестувати в сонячну електростанцію? Для цього Вам потрібно просто залишити заявку за посиланням нижче. Наша компанія все зробить «під ключ» – від оформлення документів до введення в експлуатацію під «Зелений тариф» Перейдіть по посиланню і залиште заявку.

Залишити заявку

(093) 288-63-33

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы