Королівство Нідерланди допоможе малим фермерам розмінувати їх поля

Новини Украина Королівство Нідерланди допоможе малим фермерам розмінувати їх поля

Опубліковано:


Заступник Міністра агрополітики Денис Башлик обговорив з МЗС Нідерландів питання проблеми гуманітарного розмінування земельних угідь в Україні та потребу в отриманні ресурсів для пришвидшення цього процесу.

Денис Башлик повідомив, що пріоритетним планом Уряду України визначено 470 тис. га потенційно забруднених вибухонебезпечними предметами земель сільськогосподарського призначення. За його словами, найскладніша ситуація на Харківщині, Миколаївщині та Херсонщині. Але процес розмінування відбувається не надто швидко через обмеженість у ресурсах.

Представники МЗС Королівства Нідерландів, своєю чергою, запевнили у своїй підтримці України, в тому числі,  в питанні гуманітарного розмінування. Нідерланди вже надали Україні 20 мільйонів євро на розмінування. І планують надалі допомагати українським аграріям. Зокрема, надавати підтримку проєктам з нетехнічного обстеження земель і допомагати малим фермерам розміновувати поля.

Раніше в Уряді повідомляли, що залучають потрібні кошти, техніку та технології, аби процес просувався швидше. По словам прем’єра Дениса Шмигаля, зараз вдалося обстежити вже 110 тисяч гектарів і виявити більше 600 тисяч вибухонебезпечних предметів.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы