КОРЧУВАННЯ СТАРИХ САДІВ

9 ноября 2017 г.

Статьи Агротехнологии КОРЧУВАННЯ СТАРИХ САДІВ

У кожному куточку України існують сади, які вже десятками років не обробляються і відповідно не плодоносять. Під такими садами «гуляють» сотні тисяч гектар дуже плодючих грунтів по всій державі. Здебільшого ці землі взяті в оренду місцевими фермерськими господарствами, та як у приказці  «тяжко нести, шкода кидать». Оренда платиться щорічно, жодного прибутку, тільки збитки. Збитки для всіх:  власник-орендар-держава. Корчування старими методами (екскаватор, бульдозер, «ватага» робітників із бензопилами) не є ефективним. Лише кілька гектар на місяць, гори коріння , яке ще треба утилізувати, ями на полі, величезні витрати на пальне і заробітну плату. І що найголовніше – втрата безцінного часу. Та і ніхто не гарантує, що ніде не пропустили пня, як наслідок обірвані корпуси плугів та культиваторів.

Приватне підприємство «Агрореммаш-Плюс» освоїло новітній метод розкорчовування старих садів. Це метод – мульчування. Для роботи використовуються спеціалізовані фрези Seppi Multiforst.

Корчування проходить у 2 етапи.

Етап перший:

Повалення та подрібнення дерев і чагарників над поверхнею грунта.  Фреза валить та перемелює дерева до 25-30 см в діаметрі на щепу, залишаючи її на поверхні. Звісно ми рекомендуємо великі дерева зрізати, все ж таки дрова коштують грошей. А от кущі та «неліквідну деревину» раціонально залишити в полі у вигляді мульчі.

Етап другий:

Подрібнення пнів і коріння. На цьому етапі фреза заглиблюється на 20-25 см, можливо і більше в залежності від типу грунту, і перемелює пні і коріння, перемішуючи всю щепу із шаром грунту. На цьому етапі проходить попереднє вирівнювання та прикотування катком. Суцільна обробка, виключає можливість залишених пнів на всю робочу глибину.

А що  потім? А потім достатньо вирівняти поле бороною і можна приступати до сіяння будь яких культур. Щепа, що залишається в шарі грунту, за рік-два розкладається в органічне добриво.

В залежності від стану ділянки, продуктивність складає до 2 га в робочу зміну.

Окрім садів, можна корчувати занедбанні поля,пасовиська, лісосмуги. Лінії відведення ЛЕП, нафто-газопроводів .

У підсумку Ви матимете повністю готову ділянку, для вирощування будь яких культур, вже найближчим часом. Мінімальні витрати коштів, часу та «нервів». І як наслідок прибуток вже в наступному сезоні.

Звертайтесь до спеціалістів підприємства, для детального розрахунку вартості розкорчовування. Кожна ділянка унікальна, навіть у одному саду, тому для виведення остаточного кошторису, необхідно оглянути об’єкт.

Для Вас це можливість збільшити свій земельний банк, за рахунок введення в експлуатацію занедбаних земель

Кіровоградський р-н, с. Назарівка. Зима 2017. До

nazarivka

Кіровоградський р-н, с. Назарівка. Зима 2017. Після

1

Кіровоградський р-н, с. Назарівка. Літо 2017.

nazarivka1

 

Приватне підприємство «Агрореммаш-Плюс»


+380669553693 Сергей