Конференція «Нове промислове садівництво»

Новости Украина Конференція «Нове промислове садівництво»
Нове промислове садівництво

Добавлено:


Під час Міжнародної конференції «Нове промислове садівництво» (19-20 квітня 2018 року) директор ТОВ «Агростар» Віктор Олександрович Колесник виступить з доповіддю «Механізація — ключ до підвищення прибутковості у інтенсивному садівництві».

Зокрема, під час свого виступу фахівець розповість про сучасні тенденції у садівництві Західної Європи, пов’язані зі збільшенням прибутковості вирощування яблук за рахунок застосування новітніх технологій, зменшення частки ручної праці та переходу до екологічного виробництва.

Особливу увагу буде приділено кільком ключовим одиницям техніки, які дозволяють значно зменшити витрати на оплату ручної праці та підвищення ефективності виробництва. Серед такої техніки буде представлено, зокрема, самохідні платформи для механізації збирання врожаю та проведення інших робіт у саду, тунельний обприскувач, який дозволяє економити у середньому близько 50% засобів захисту рослин за рахунок збирання та рециркуляції робочого розчину та інші машини, які широко використовуються у господарствах Європи і у передових господарствах України.

Віктор Олександрович Колесник – засновник та директор ТОВ «Агростар» (м. Київ). Фірма працює на ринку техніки для садівництва та виноградарства з 2005 року, і є офіційним дилером ряду ведучих у своїй галузі фірм Італії, Франції, Чехії та Німеччини. ТОВ «Агростар» першим в Україні почало сприяти впровадженню нових європейських технологій у галузі, імпорт та обслуговування кращих зразків техніки.

Місце проведення конференції: комплекс «Дельта Дніпра» (вул. Глинище, 5, с. Дніпровське, Херсонська обл.).

Умови участі у конференції http://ukrsadprom.org/blog/nove-promyslove-sadivnytstvo-umovy-uchasti/

Запрошуємо сільгоспвиробників взяти участь у конференції!

Реєстрація триває до 17 квітня 2018 року. Кількість місць обмежена!

Контакти організаторів

+38 (044) 232 22 68, +38 (097) 438 42 31

info@ukrsadprom.org

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы