Компанія Skiold покаже роботу комбікормового заводу на Дні Ферми

Новости Интересно Компанія Skiold покаже роботу комбікормового заводу на Дні Ферми
Skiold

Добавлено:


19 травня в рамках Національного Дня Ферми, що відбудеться на базі ПАТ ″Племзаводу ″Стєпной″, компанія Skiold продемонструє роботу універсального комбікормового заводу.

Про це поінформував директор Роман Мурачов.

За його словами, окрім забезпечення ВРХ завод виробляє комбікорми для свинокомплексу, що також є одним із важливих напрямів діяльності ПАТ «Племзаводу „Стєпной“».

«Останнім часом виробники молока активно цікавляться виробництвом комбікормів. Презентований нами комбікормовий завод має продуктивність 3 тонни на годину, проте плануємо збільшити його потужність до 5 тонн на годину», — підкреслив керівник Skiold.

Роман Мурачов зазначив, що під час Національного Дня Ферми фахівці Skiold поділяться інформацією з колегами молочного напрямку діяльності про роботу європейського обладнання для виробництва кормів, систем годування та вентиляції.

Основними напрямками діяльності Skiold є:

  • Устаткування для годування. Skiold пропонує великий вибір обладнання для рідкого і сухого годування свиней, розробленого спільно з данськими свинарями.
  • Устаткування для виробництва комбікорму. Skiold є провідним виробником комбікормового обладнання.
  • Вентиляційне обладнання. Skiold виробляє всі види вентиляції для свинокомплексів.
  • Часткові поставки. Skiold — серйозний і надійний партнер у сфері поставок напівфабрикатів і готових продуктів для машинобудівної галузі.

Новости: Интересно

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы